Steffany

Головна | Лікування грибка нігтів

Лікування грибка нігтів у Житомирі

Лікування грибка нігтів

Грибок — це інфекційне ураження нігтьової пластини або шкіри стоп, викликане дріжджовими, пліснявими або дерматофітними грибами. Грибок зустрічається у чоловіків і жінок так часто, що за статистикою на нього страждає кожна 3-я людина на планеті. Грибок супроводжується не найприємнішими симптомами: свербінням, специфічним запахом, зміною стану шкіри і нігтьової пластинки. Це привносить у повсякденне життя незручності.

Однак реальна шкода грибка у його вплив на організм. Грибок без належного лікування викликає загальну інтоксикацію, яка отруює організм зсередини. Це посилює вже існуючі хвороби і алергії. Тому важливо звертатися до подолога вже з першими симптомами грибка або підозрами на нього. У центрі здоров’я ніг Steffany ви зможете вилікувати будь-який вид ураження грибком.

Як зрозуміти, що у вас грибкове захворювання

У природі існує близько 1500 видів грибка. Приблизно 600 із них можуть уражати людину. Симптоми кожного виду чимось відрізняються. Іноді вони яскраво виражені, а іноді приховані. У будь-якому випадку ви відчуєте, що щось не так. Як тільки ви помітили щось нетипове, вже можна записатися на консультацію до спеціаліста-подолога.

Якщо ж ви виявили у себе один із цих симптомів, прийом краще не відкладати:

 • уражене місце свербить або пече;
 • шкіра починає відшаровуватися, червоніти, лущитися;
 • нігті змінюють свою форму і структуру: стоншуються або навпаки товщають, розшаровуються;
 • на п’ятах утворюються тріщини, які в деяких випадках є симптомом грибка, а не сухої шкіри;
 • нігті змінюють колір на коричневий, жовтий, зелений, білий або чорний;
 • з’являється неприємний запах від місця, ураженого грибком;
 • навколо нігтя починається запалення;
 • у складках між пальцями утворюються тріщини;
 • на більш запущених стадіях грибкові зони можуть боліти та заважати під час ходи.

Що робити, якщо у вас грибкове захворювання

На жаль, навіть із відчутними симптомами грибка до спеціалістів-подологів доходить тільки 50% пацієнтів. Друга половина намагається вилікувати грибок нігтів і шкіри своїми силами. Це не завжди закінчується успіхом. У більшості випадків навіть призводить до погіршення стану або повернення хвороби. Тому дотримуйтесь цих правил, якщо підозрюєте у себе грибок.

alter-num-1
Не намагатися вилікувати грибок самостійно

Як ви вже дізналися вище, самолікування не завжди закінчується одужанням. Це легко пояснити. Без спеціального лабораторного аналізу неможливо визначити, який саме вид грибка ви маєте і в якому він стані. Також важливу роль відіграє подальший догляд за стопою, взуттям, одягом і гігієною. Такі рекомендації теж дає фахівець-подолог, який йде від загального вигляду грибка і стану пацієнта.

alter-num-2
Дотримуватися правил особистої гігієни

При грибку важливо користуватися чистими рушниками, носити чисті шкарпетки або колготки, а також дезінфікувати взуття. Коли у людини з'являється грибок, у зону ризику автоматично потрапляють усі члени родини, які з ним живуть. Тому всі засоби гігієни ніг повинні бути тільки вашими. Детальні інструкції по догляду та гігієні ви отримаєте вже на прийомі подолога в нашому центрі.

alter-num-3
Підготуватися до візиту до спеціаліста-подолога

На прийомі перед подологом стоїть першочергове завдання — визначити вид грибка. Для цього він візьме маленький зразок ураженої нігтьової пластинки або шкіри для того, щоб відправити у лабораторію на аналіз. Тому за 2 тижні до прийому не можна обробляти шкіру стоп і нігті нічим, крім звичайної води і мила. Більш детальну інформацію про те, як підготуватися до прийому при грибку, ви прочитаєте нижче.

Видалення грибку нігтів — ціни

КОНСУЛЬТАЦІЯ

На консультації спеціаліст-подолог проводить огляд пацієнта і збирає всю необхідну інформацію для призначення подальшого лікування. Також він бере з ураженої грибком зони аналіз і відправляє в лабораторію. Це перший етап, після якого можна призначити ефективне рішення і визначити тривалість лікування.

ОБРОБКА ГРИБКОВИХ УРАЖЕНЬ ШКІРИ СТОП

Спеціаліст працює із зоною ураження грибком за допомогою апаратної техніки, космецевтичних протигрибкових засобів і стерильних інструментів.

ОБРОБКА ОНІХОГРИФОЗА ІЗ НАНЕСЕННЯМ АНТИМІКОТИКА

Спеціаліст зачищає область нігтя із оніхогріфозом (нетиповим потовщенням нігтя) і обробляє антимікотиками — спеціальними дерматологічними засобами від грибків. Спеціаліст підбирає певний антимікотик у кожному конкретному випадку.

ОБРОБКА ОНІХОМІКОЗА. ЛІКУВАННЯ ГРИБКА НІГТІВ ЦІНА

Спеціаліст працює із зоною ураження за допомогою апаратної техніки, космецевтичних протигрибкових засобів і стерильних інструментів.

ОБРОБКА ГРИБКОВИХ УРАЖЕНЬ АБО ОНІХОГРИФОЗА НІГТІВ (ДОДАТКОВА ПОСЛУГА)

Ціни на послуги в Житомирі

ПослугаЦінаЧас
КОНСУЛЬТАЦІЯ ПОДОЛОГА ВІД 200 ГРН (30 ХВ)
ОБРОБКА ГРИБКОВИХ УРАЖЕНЬ (СТОПА) ВІД 500 ГРН (1 ГОДИНА)
ОБРОБКА ГРИБКОВИХ УРАЖЕНЬ (НІГТІ) (ДОД ПОСЛУГА) ОНІХОГРИФОЗ 200 ГРН (15 ХВ)
АНАЛІЗИ (МІКРОСКОПІЧНИЙ, МІКРОБІОЛОГІЧНИЙ, ПОСІВ НА ЧУТЛИВІСТЬ ДО АНТИБІОТИКІВ) 200 ГРН (30 ХВ)
ОБРОБКА ОНІХОМІКОЗУ ТА ОНІХОГРИФОЗУ (ЗА 1 ОД) 150 ГРН (30 ХВ)
ОБРОБКА ОНІХОМИКОЗІВ ВІД 450 ГРН (1 ГОДИНА)
ОБРОБКА ОНІХОГРИФОЗА ІЗ АНТИМІКОТИКОМ 450 ГРН (1 ГОДИНА)

Запишіться на консультацію прямо зараз

Ми передзвонимо вам і запишемо на консультацію, де спеціаліст проведе огляд, дасть необхідні рекомендації та відповість на запитання.

Ми співпрацюємо із незалежною медичною лабораторією IMD

Ми працюємо із доказовою базою, тому відправляємо в лабораторію ваші аналізи і тільки після цього призначаємо індивідуальне лікування

Ми працюємо з Інститутом мікробіологічних досліджень (IMD). Це незалежна лабораторія в Києві, яка за допомогою найпотужнішого апарату масспектрометру зі 100%-ю точністю визначає вид грибкової інфекції пацієнта і його чутливість до антибіотиків і антимікотиків (дерматологічних протигрибкових засобів).

ЯК ПРОХОДЯТЬ ДОСЛІДЖЕННЯ

Для проведення дослідження лабораторія спочатку «вирощує» культуру грибка в спеціальному середовищі протягом 21 дня. Завдяки цьому лабораторія може швидко отримати всі необхідні для лікування грибка дані. Щоб «виростити» культуру грибка, лабораторія використовує поживні середовища французького бренду bioMerieux.

Фахівці лабораторії висівають кожен зразок одночасно в 4-6 середовищах. Завдяки цьому вони за мінімальний проміжок часу визначають максимальний склад мікроорганізмів, які знаходяться в зразку.

У лабораторії працюють із масспектрометром — апаратом, який за 2-3 хвилини визначає культуру грибка. Похибка такого тесту дорівнює нулю.

Також у лабораторії використовують люмінесцентний мікроскоп, який також виключає похибки.

Методи досліджень в лабораторії IMD дозволяють отримати максимально точну інформацію про характер грибка пацієнта. Лабораторія розрізняє такі дані:

 • 1101 вид бактерій;
 • 95 видів міцеліальних грибків;
 • 120 видів дріжджоподібних грибків.

ЩО НАМ ДАЮТЬ РЕЗУЛЬТАТИ ЛАБОРАТОРІЇ

Дані лабораторії дають вашому лікуючому подологу відповіді на
3 головних питання:

Ми працюємо з Інститутом мікробіологічних досліджень (IMD). Це незалежна лабораторія в Києві, яка за допомогою найпотужнішого апарату масспектрометру зі 100%-ю точністю визначає вид грибкової інфекції пацієнта і його чутливість до антибіотиків і антимікотиків (дерматологічних протигрибкових засобів).

alter-num-1
Чи є у вас грибок або шкідливі бактерії?
alter-num-2
Що це за грибок або бактерія?
alter-num-3
До яких препаратів чутливий цей грибок або бактерія?

Все це допомагає нам правильно призначити лікування, яке вже з першої процедури почне діяти на уражену грибком зону стопи.

Як підготуватися до прийому при грибкових захворюваннях

Щоб лабораторні дослідження дали точний результат, вам потрібно дотримуватися деяких правил перед здачею аналізів

Для аналізу спеціаліст-подолог нашого центру бере маленький фрагмент ураженого нігтя або шкіри, а також субстанцію під проблемним нігтем. Потім він передає цей матеріал у київську лабораторію. Через кілька діб лабораторія надсилає вашому лікуючому спеціалісту-подологу перші проміжні результати мікробіологічного дослідження. Повний аналіз займає 30 календарних днів.

Щоб отримати максимально точні дані, вам необхідно підготуватися до взяття аналізу

Якщо ж ви виявили у себе один із цих симптомів, прийом краще не відкладати:

КРОК 1

Почекати мінімум 3 тижні після останнього педикюру.

КРОК 2

Протягом 2-х тижнів перед здачею аналізу нічим не обробляти стопу: кремами, мазями, розчинами та будь-якими іншими косметичними або медикаментозними засобами.

КРОК 3

За 2 дні до здачі аналізу мити ноги тільки звичайною водою без мила або гелю для душу.

КРОК 4

Якщо ви йдете на чистку грибкових уражень, візьміть із собою чисті шкарпетки.

Якщо не дотримуватися цих рекомендацій, дані дослідження будуть помилковими, а ви даремно витратите гроші. Лабораторії завадять сліди засобів на проблемних зонах, тому що вони замаскують реальну картину.

На прийомі подолога ви перебуваєте в абсолютної стерильності

Ви дихаєте очищеним повітрям

Повітря у приміщенні очищують рециркулятор і бактерицидні опромінювачі закритого типу. Також апарати, які працюють зі шкірою і нігтями стоп, оснащені вбудованими пилососами. Вони всмоктують весь пил і алергени прямо під час роботи і роблять повітря гіпоалергенним.

Фахівці стерилізують інструменти після кожного прийому

Інструменти знезаражуються в ультразвукових боксах із дезинфікуючим розчином широкого спектру дії. Під його дією інструменти повністю очищуються від будь-яких бактерій, вірусів і грибків. Після цього їх промивають і просушують.

Інструменти розкривають при вас

Останній етап стерилізації інструменти проходять у паровому автоклаві класу В при двох атмосферах парового тиску при температурі 134 градусів. Вони знаходяться в крафт-пакетах, у яких є індикатор, який змінює колір при повній стерилізації.

Перед вами дезінфікують кабінет

Після кожного прийому фахівці дезінфікують усі поверхні в кабінеті, у тому числі крісло, тумби, лампи і апарати. Також у центрі проводять регулярні прибирання: на початку і наприкінці дня проходить звичайне прибирання, а раз на тиждень — генеральне.

Лікування грибка нігтів на руках і ногах

Якими засобами ми лікуємо грибок

ЯКИЙ ВИД ЗАСОБІВ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО

Космецевтичні засоби

Грибок — це наполовину медична, наполовину естетична проблема. Тому ми обробляємо уражені грибком зони космецевтичними засобами. Космецевтика — це засоби, які поєднують у собі косметичні та фармацевтичні компоненти. Такі засоби вузькоспеціалізовані і діють на конкретні проблеми. Тому тільки фахівець може підібрати потрібний засіб для лікування грибка нігтів ніг.

Медикаментозне лікування

У разі необхідності наші лікарі призначать вам медикаментозну схему лікування. Для цього вам буде потрібно здати аналіз і отримати його результати.

Апаратне лікування

Грибки формують так звані біоплівки, які є щитом їх захисту від проникнення медикаментів. Давно помічено, що при щомісячній апаратній обробці уражених ділянок ефективність і швидкість лікування підвищується в рази, тому що біоплівки грибка руйнуються і препарати діють більш ефективно.

Якщо ж ви виявили у себе один із цих симптомів, прийом краще не відкладати:

БРЕНДИ ЗАСОБІВ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ГРИБКА

Уся космецевтика в центрі здоров’я ніг Steffany — це сертифіковані засоби європейських виробників, а саме:
 • Suda (Німеччина);
 • Gehwol (Німеччина);
 • Podopharm (Польща);
 • Peclavus (чиста органіка з Німеччини);
 • Kart (Ізраїль);
 • ADN (Ізраїль);
 • Veratin (Польща).
Всі ці засоби ви можете придбати в наших центрах, якщо спеціаліст-подолог порекомендує їх для щоденного догляду або профілактики грибкових захворювань.

Якщо ж ви виявили у себе один із цих симптомів, прийом краще не відкладати:

Причини виникнення грибкових уражень

На грибок страждає така велика частина населення, тому що він дуже легко передається і поширюється. Отримати грибкове захворювання можна в будь-якому місці, де ви знімаєте взуття, а також де є так звані «мокрі зони». Тому важливо розуміти, в яких ситуаціях можна заробити собі грибкову інфекцію і як від неї захиститися для запобігання зараження.

ЗНИЖЕННЯ ІМУНІТЕТУТА СУГЛОБІВ

Як тільки імунітет дає збій, ми стаємо схильні до вірусів, грибкових і бактеріальних інфекційних захворювань. Багато в чому цьому сприяє фактор стресу, неправильне харчування і фаст-фуд, нестача відпочинку і сну, а також малорухливий спосіб життя. Якщо ви помітили, що часто хворієте, відвідайте імунолога і займіться своїм імунітетом.

ЗАХВОРЮВАННЯ ШКІРИ

У людей з дерматозами (псоріазом, екземою, нейродермітом, атопичними дерматитами та ін.) знижена бар'єрна захисна функція шкіри. Через це грибкові інфекції швидше проникають в неї і розвиваються на окремих ділянках.

ХОДІННЯ БОСОНІЖ У ГРОМАДСЬКИХ ВОЛОГИХ МІСЦЯХ

Грибки можуть роками зберігатися на поверхнях мокрих зон: на вологій підлозі басейну, громадського душа, сауни. Грибок може бути на кахлі, а також дерев'яній поверхні. Якщо пройтися босоніж зараженою грибком поверхнею, людина негайно отримає зараження грибком.

ВИКОРИСТАННЯ ЧУЖИХ ЗАСОБІВ ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ І ВЗУТТЯ

Грибок блискавично поширюється між членами сім'ї, тому що досить проконтакутвати із засобом особистої гігієни носія грибкової інфекції. До таких засобів відноситься взуття людини, його мочалка, рушники, банний килимок. Також зараження грибком може трапитися через недостатньо добре оброблену поверхню ванни.

ПОГАНА СТЕРИЛІЗАЦІЯ ІНСТРУМЕНТІВ ПІД ЧАС ПЕДИКЮРУ

Грибком можна заразитися від попередніх відвідувачів салону, де ви робите педикюр. Звичайно, за умови неякісної стерилізації інструментів. Тому ми рекомендуємо звертати увагу на спосіб стерилізації інструментів ще перед початком манікюру або педикюру. Салони, які надають ці послуги, зобов'язані детально пояснити і продемонструвати, як вони обробляють інструменти і поверхні кабінету.

ТРИВАЛА ВЗАЄМОДІЯ З ПОБУТОВОЮ ХІМІЄЮ

Засоби побутової хімії найчастіше мають агресивний склад. Щоб контактувати з ними, потрібно захищати шкіру рук і ніг рукавичками або спеціальним гумовим взуттям. В іншому випадку компоненти побутової хімії знижують захисний бар'єр шкіри і утворюють мікротріщини, через які в подальшому проникають грибкові інфекції і відбувається зараження грибком.

СПЕЦИФІЧНІ ПРОФЕСІЇ

До грибкових захворювань найчастіше схильні жителі великих міст. Частіше за все пацієнтами подологів і дерматологів стають шахтарі, металурги, співробітники атомних електростанцій. Люди, що працюють на виробництві в таких місцях, схильні до негативного впливу пилу, високих температур, загазованості та інших шкідливих чинників. Також до групи ризику потрапляють військові, що обумовлено тісним взуттям і спільними душовими. Друга група ризику — спортсмени, тренування яких проходять у басейнах і відкритих водоймах.

Чому небезпечно відкладати лікування грибка нігтів ніг

Людей із грибковими ураженнями насамперед хвилюють естетичні проблеми, які приносять ці інфекції. Однак переживати варто про те, як грибок впливає на здоров’я всього організму. Якщо не почати лікування вчасно і запустити грибок, він спричинить ускладнення.

Ускладнення №1 — інтоксикація організму

Грибкова інфекція викликає інтоксикацію. Організм сприймає токсини як алергени і виробляє підвищену кількість антитіл. Це погіршує загальний стан пацієнта, ускладнює і затягує поточні хвороби. Особливо це стосується бронхолегеневих захворювань.

Ускладнення №2 — біль під час ходи

При несвоєчасному лікуванні площа ураженої грибком зони збільшується, і ніготь через це піднімається. Інфекція проникає усе глибше, поки не зачіпає нервові закінчення. Коли пацієнт ходить у вузькому взутті, то відчуває характерну біль в зоні з прогресуючою грибковою інфекцією.

Ускладнення №3 — ураження нервової системи

Грибкові інфекції в запущеній стадії проникають в кров, а також провокують патологічні зміни нервових закінчень. Така ситуація призводить до того, що пацієнт стає дратівливим. А при довгій відсутності лікування може впасти в депресію.

Поширені запитання

Тут ви знайдете інформацію, яка найчастіше цікавить наших пацієнтів

Лікування грибка нігтів і шкіри — це боляче?

Біль — це головний страх усіх, хто вперше приходить до подолога. Однак боятися нема чого. Процедура видалення грибка максимально безболісна і в кінці приносить полегшення. Пацієнти кажуть, що їх шкіра «знову починає дихати».

Скільки потрібно процедур, щоб провести лікування грибка нігтів на ногах?

Однозначну відповідь ви отримаєте на індивідуальній консультації, коли фахівець-подолог проведе огляд вашої ситуації і в разі потреби отримає результати ваших лабораторних аналізів.

Чому за 2 тижні до здачі аналізу в лабораторію не можна нічим мазати місце з грибком?

Щоб лабораторія точно визначила вид грибка і його чутливість до лікарських препаратів, грибок повинен бути у своєму природному вигляді. Будь-які мазі, креми та інші засоби маскують реальну картину, через що лабораторія дасть неточний результат. Аби ви не витрачали час і гроші даремно на лікування грибка нігтів і шкіри, постарайтеся дотримуватися цієї рекомендації 2 тижні. Тоді ви зі спеціалістом-подологом швидше приступите до самого лікування.

Поки я нічим не мажу ногу 2 тижні, відчуваю дискомфорт. Як його знизити?

Розуміємо. Це дійсно дискомфортно. Однак пам'ятайте, що поки ви не знаєте вид і культуру грибкової інфекції, ви і будь-який лікар-подолог не можуть визначити його «на око» і призначити правильний препарат. Отже, ваша поточна мазь може не полегшити ситуацію, а навіть посилити її або просто не зрушити з місця. Для підтримки гігієни мийте ноги проточною водою з милом, носіть чисті прокип'ячені шкарпетки (або випрані у пральній машинці при 90 градусах). Також щовечора обробляйте взуття 1%-м Хлоргексидином.

Мені потрібно брати на прийом чисте взуття? Те, в якій я прийду, контактувало з грибком.

Ні, можете не брати з собою чисте взуття. У нас є апарат для дезінфекції взуття. Візьміть з собою лише чисті шкарпетки.

У вас можна вилікувати грибок нігтів на руках?

Так, процедура для грибка на руках така ж, як і для грибка стоп. Симптоми грибка на руках особливо не відрізняються від грибка на ногах. Приходьте на консультацію і фахівець-подолог розповість вам про те, як вилікувати грибок нігтів на руках.

Якщо член моєї родини заразився грибком, варто і мені йти на прийом до подолога? Поки я не відчуваю симптоми

Від члена сім'ї дійсно можна «підхопити» грибок. Якщо у вас є можливість і бажання, приходьте на консультацію до подолога. Він вчасно попередить у вас наявність грибка і оцінить загальний стан стопи і нігтьової пластинки.

Інші послуги

Записатись на прийом

Дізнатися прайс та записатися на послуги у наш салон можна на сайті, вибравши відповідну форму зв’язку. Також можете завітати до нас на рецепцію, якщо будете поряд. Довіряйте свої красу та здоров’я професіоналам!

  Догляд за ніжками у Стефані

  Записатись у Steffany

  Залиште свої дані і ми Вам перетелефонуємо

   Оберіть будь ласка послугу: