Steffany

Головна | Лазерна Епіляція | Лазерна епіляція в зоні бікіні

Епіляція зони бікіні

Лазерна епіляція в зоні бікіні

Зона бікіні – найбільш чутлива і делікатна, тому вона потребує особливого догляду. Звичне гоління станком, воскова депіляція чи шугаринг не завжди дають бажаний результат, а до того ж мають безліч побічних ефектів у вигляді подразнень, щетини та свербежу. Лазерна епіляція в зоні бікіні – ідеальне рішення, що подарує вам гладеньку шкіру в інтимних ділянках на довгі роки.

Етапи проведення процедури епіляції зони бікіні

ФАХІВЦІ ЗА ПОКЛИКАННЯМ
1.Консультація

Перш ніж перейти до лазерного видалення небажаного волосся, майстер центру лазерної епіляції Steffany обов’язково збере анамнез і розпитає про стан вашого здоров’я. Нам важливо дізнатися, чи не маєте ви протипоказань до процедури. Ми маємо переконатися, що лазерна епіляція інтимних зон буде цілком безпечною і комфортною.

Засмага
2. Після консультації

відбувається підготовка до проведення лазерної епіляції – косметолог пропонує зручно лягти у правильній позі та видає захисні окуляри. Майстер налаштовує обладнання під ваш фототип, відповідно до кольору, товщини, густини та інших особливостей волосся. Після цього наносить дезинфікуючий засіб на ділянку епіляції, потім – спеціальний гель і, власне, починає процедуру ЛЕ.

Безболісно
3. Лазерна епіляція бікіні триває в середньому 15 хвилин

Вона безболісна. Максимум, що може відчувати клієнт – тепло і легкі поколювання. Ви не відчуєте дискомфорту, адже лазер Soprano Ice Baby має охолоджуючий ефект, а режим InMotion дозволяє швидко обробляти навіть важкодоступні ділянки.

Епіляція волосся

Підготовка зони бікіні до лазерної епіляції

Лазерна епіляція бікіні у Львові в салоні Steffany потребує невеликої підготовки. Для того, щоб результат був найкращим, а ваші відчуття приємними, рекомендуємо перед процедурою:

 • За декілька днів уникати засмаги та відвідування солярію. 
 • В день процедури не можна наносити спиртовмісні косметичні засоби на зону епіляції, скраби, лосьйони тощо. 
 • За декілька тижнів перед процедурою не можна депілювати шкіру шугарингом, воском, іншими механічними чи апаратними методами. Позбутися волосся можна тільки станком для гоління. 
 • Ввечері перед процедурою ретельно поголіться бритвою. 

Показання та протипоказання

Декілька причин, кому і чому варто пройти курс процедур епіляції лазером:

 • Якщо волосся в інтимній зоні росте інтенсивно і традиційних методів боротьби з ним вам замало
 • У випадку, якщо після гоління чи інших видів депіляції у вас часто з’являється подразнення, почервоніння, свербіж і дискомфорт
 • Якщо вам набридло часто голитися і ви хочете позбутися цієї проблеми раз на 5, 10, а то і більше років
 • Також причиною ЛЕ є особливості деяких професій та індивідуальних підвищених вимог до естетичності тіла: наприклад, у сфері моделінгу, спорту, танців

Всі жінки та чоловіки заслуговують мати оксамитову, гладеньку шкіру. Але у випадку, якщо ви маєте деякі із протипоказів, наведених нижче, варто таки утриматися від ЛЕ.

Догляд за шкірою після епіляції
Догляд за шкірою після епіляції

Лазерна епіляція бікіні має такі протипоказання:

 • Період вагітності та лактації 
 • Онкологічні, серцево-судинні, шкірні захворювання
 • Цукровий діабет
 • Гепатит В і С

Важливо! Багато жінок думають, що період менструації є протипоказом до лазерної епіляції. Але це зовсім не так! Ви можете робити сеанс під час критичних днів, скориставшись тампоном. Але зважайте, що в цей період больовий поріг жінки знижується, тому ви можете відчувати деякий дискомфорт і больові відчуття. 

Епіляція лазерна

Реабілітація

 • Періоду реабілітації після лазерної епіляції немає. 

  Сучасне лазерне обладнання дозволяє уникати опіків, подразнень та інших неприємних наслідків після процедури. 

Особливості та переваги процедури

 • Steffany використовує сучасні лазери ізраїльської компанії Alma Lasers. Вони забезпечують бездоганний результат і підвищені умови комфорту клієнта під час процедури. Тривалість сеансу – 15 хв.
 • Ваша безпека і дотримання санітарно-гігієнічних норм – наш пріоритет. Ви можете бути певні у чистоті, стерильності та відповідальному відношенні майстрів до роботи.
 • Приємна атмосфера – запорука гарного настрою і бажання повернутися до нас ще. Ми стараємося, щоб кожна процедура проходила не тільки ефективно, але і приємно для наших клієнтів. Перед чи після лазерної епіляції бікіні ми запропонуємо вам чаю, кави чи келих шампанського.
Епіляція лазерна
Бікіні епіляція лазером

Ефект після лазерної епіляції у Львові

Результат від епіляції у Львові ви відчуєте вже за 10-14 днів після першої процедури, коли волосяний покрив стане рідшим на 10-40%.

Після кожної процедури ви будете помічати результат. Інтервал між сеансами – не менше 3 тижнів. З кожним разом він буде збільшуватися.

Догляд за шкірою після сеансу

Після процедури необхідно дотримуватися таких рекомендацій:

Не відвідувати сауну, гарячий душ, спортзал, басейн з хлорованою водою. 

Не обробляти епільовану зону засобами, що містять спирт.

Не використовувати жорстку губку для душу. 

Також дуже важливо впродовж курсу процедур не висмикувати волоски та не користуватися будь-якими іншими методами депіляції, крім гоління.

Бікіні епіляція лазером

Відгуки про Steffany у Львові

Ціна на лазерну епіляцію бікіні

Нижче ви можете побачити ціни на лазерну епіляцію зони бікіні в салоні Steffany. Враховуючи те, що результат зберігається протягом 5-10 років, то ЛЕ виходить навіть дешевше, ніж використання інших методів депіляції, особливо, якщо йдеться про шугаринг і видалення волосся воском. А що говорити про результат, комфорт і відчуття!

Прайс на зону бікіні:

ПроцедураТривалість (жінки)Ціна (жінки)Тривалість (чоловіки)Ціна (чоловіки)
Глибоке бікіні 30 хв 970 грн 60 хв 1210 грн
Неглибоке бікіні 25 хв 700 грн 45 хв 890 грн
Зона лобка 30 хв 610 грн 30 хв 900 грн
Статеві губи / мошонка 15 хв 610 грн 15 хв 570 грн
Складка між сідницями 15 хв 570 грн 15 хв 570 грн

Наші спеціалісти

Анна Роса

АННА РОСА

Анна Українець

АННА УКРАЇНЕЦЬ

Ірина Станкевич

ІРИНА СТАНКЕВИЧ

Спеціаліст салону Стефані

МОЩИНСЬКА ЮЛІЯ

Записатись у Steffany

Залиште свої дані і ми Вам перетелефонуємо

  Записатись в салон

  Записатись у Steffany

  Залиште свої дані і ми Вам перетелефонуємо