Steffany

Головна | Профілактичні послуги з подології

Профілактичні послуги з подології у Рівному

top-item-block

Подолог — це той фахівець, до якого люди часто звертаються тільки у крайньому випадку: коли відтягувати далі вже неможливо. Пацієнти звертаються з гострим болем, свербінням або іншими явними симптомами. Насправді візити до подолога мають бути такими ж регулярними, як до стоматолога. При такому підході можна підтримувати свої стопи в здоровому стані і попередити розвиток можливих проблем.

У центрі здоров’я ніг Steffany є три види профілактичних послуг: проста консультація з оглядом стопи і при необхідності всього опорно-рухового апарату, медичний педикюр, а також обробка стопи для пацієнтів із цукровим діабетом.

Як проходить консультація

Консультація зі спеціалістом-подологом — це перший етап будь-якого візиту. На неї можна прийти навіть без особливих скарг. Наші фахівці завжди раді прийняти пацієнтів, які піклуються про своє здоров’я. Консультація складається з декількох етапів, які допомагають нам познайомитися і зібрати всю необхідну інформацію.

Етап 1. Знайомимося

Ми представляємося, розповідаємо про себе і чим можемо бути корисні. Обов'язково слухаємо вас і з'ясовуємо, що вас турбує.

Етап 2. Заповнюємо карту клієнта і збираємо анамнез

У процесі спілкування ми заповнюємо вашу індивідуальну карту клієнта. Окрім загальних відомостей на кшталт статі і віку ми додаємо туди доповнюючу інформацію: спосіб життя, умови роботи, супутні захворювання, лікувальні препарати. Ця та інша інформація допомагає нам зрозуміти, як ваш спосіб життя впливає на здоров'я вашого організму і стоп зокрема.

Етап 3. Оглядаємо або видаємо результат

Цей етап відрізняється в залежності від пацієнта. Ми проводимо огляд. Коли ситуація очевидна, повідомляємо про стан стоп одразу і даємо поради щодо лікування або підтримки здоров'я. Якщо потрібна додаткова діагностика на спеціальному обладнанні, рекомендуємо її пройти.

Навіщо потрібен медичний педикюр

Звичайний педикюр в салоні не гарантує ідеальний стан стоп. Він і не повинен це обіцяти. Проте при непрофесіоналізмі майстра звичайний педикюр часто шкодить клієнтам. Салонний педикюр може принести такі проблеми:

 • опіки нігтьового ложа і нігтів від LED-ламп;
 • травми нігтів і шкіри стоп.

Медичний педикюр — це процедура, де вашу стопу розглядають з точки зору здоров’я, а не естетики. Завдання такого педикюру в тому, аби поліпшити стан нігтів і шкіри стоп, зупинити і попередити розвиток можливих проблем. Регулярний медичний педикюр може виправити різні проблеми зі стопами у їх початковому стані:

 • відкоригувати врослі нігті;
 • видалити мозолі і натоптиші;
 • прибрати тріщини на п’ятах;
 • зменшити сухість стоп;
 • зупинити зміни форми нігтів.

Медичний педикюр — ідеальний спосіб підтримувати стопи в здоровому стані.

feet-2

Навіщо потрібен медичний педикюр

У людей з цукровим діабетом на тлі діагнозу може розвинутися синдром діабетичної стопи. Його перші симптоми — втрата чутливості і незвичайні відчуття в ногах: влітку ноги мерзнуть, взимку їм жарко, а також в ногах з’являється відчуття «мурашок». Через знижену чутливість діабетичної стопи дуже легко травмувати шкіру і нігті. Досить часто у пацієнтів, які не підтримують стопи в нормальному стані, розвиваються ускладнення. При високому цукрі навіть мікропорізу досить, аби розвинулася виразка. Ми рекомендуємо діабетикам, щоб хтось із членів сім’ї регулярно оглядав їх стопи на предмет наявності сторонніх предметів. Також ми рекомендуємо носити закрите зручне взуття без внутрішніх швів із хорошою фіксацією стопи. Третя рекомендація діабетикам — проводити процедури медичного апаратного педикюру раз на місяць, щоб уникнути ускладнень. Ми пропонуємо всім діабетикам спеціальний догляд за діабетичною стопою. Крім доглядаючої процедури всі пацієнти отримують роздрукований матеріал з інструкцією і порадами щодо домашнього догляду за діабетичною стопою. Також ми підбираємо засоби для домашнього догляду за стопами людей, які страждають на цукровий діабет.

Обробка діабетичної стопи повністю безпечна

При роботі з діабетичною стопою ризик травмувати її досить високий. Шкіра людини з діабетом знижує чутливість. Пацієнт може не відчувати, що у нього вростає ніготь або з’явився опік. Також будь-яка незначна травма може перерости у виразку, яка буде дуже складно гоїтися. Однак ми гарантуємо, що з вашими стопами все буде добре.

Заміряємо рівень цукру за допомогою глюкометра

Якщо ви не знаєте рівень свого цукру або його давно не міряли, спокійно приходьте на процедуру. У нашому центрі є спеціальний апарат — глюкометр. Ми вимірюємо їм цукор усім діабетикам прямо на місці. Якщо рівень цукру в межах 10-ти, ми маємо право проводити процедуру. Якщо ж рівень 12 і вище, можливі ранки від мікротравматизації апаратом не будуть загоюватися. Тому ми просимо нормалізувати цукор, а потім записуємо на інший день.

Проводимо тест на чутливість

Як ми вже сказали, у людей з діабетичною стопою може знизитися чутливість шкіри. Тому перед процедурою ми перевіряємо, чи порушена вона і на яких саме ділянках стоп. Для цього ми проводимо 4 тесту: на вібраційну, температурну, больову і тактильну чутливість. Вони обов’язкові перед будь-якою процедурою. Дуже часто наші спеціалісти-подологи за зовнішнім виглядом стоп визначають «прихованих» діабетиків — людей, які ще не знають про цю хворобу. У такому випадку спеціалісти обов’язково перевіряють стопу за допомогою глюкометра і 4-х тестів на чутливість, і направляють до потрібного фахівця для подальших досліджень.

Послуги по профілактиці проблем зі стопами

КОНСУЛЬТАЦІЯ

На консультації спеціаліст-подолог проводить огляд стопи і дізнається всю необхідну інформацію для подальших рекомендацій по лікуванню або профілактиці.

МЕДИЧНИЙ АПАРАТНИЙ ПЕДИКЮР

Спеціаліст-подолог обробляє всю поверхню стоп і нігті апаратом Nova3. За допомогою різних насадок він видаляє ороговілий шар шкіри, коригує форму і товщину нігтів, обробляє окремі ділянки.

ОБРОБКА ДІАБЕТИЧНОЇ СТОПИ (СТОПА З УРАЖЕННЯМ НЕРВОВИХ ЗАКІНЧЕНЬ І СУДИН)

Спеціаліст-подолог виконує апаратний педикюр. Він делікатно обробляє шкіру і нігті спеціальними насадками, враховуючи всі особливості діабетичної стопи.

ЧАСТКОВИЙ МЕДИЧНИЙ ПЕДИКЮР (НІГТІ)

На такій процедурі спеціаліст-подолог працює з вашими нігтями і пальцями на ногах за допомогою спеціальних насадок апарату Nova3.

ЧАСТКОВИЙ МЕДИЧНИЙ ПЕДИКЮР (СТОПИ)

Спеціаліст-подолог обробляє ваші стопи за допомогою певних насадок апарату Nova3.

Ціни на послуги у Рівному

ПослугаЦінаЧас
КОНСУЛЬТАЦІЯ ПОДОЛОГА 200 ГРН (30 ХВ)
КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА СТОПИ В ДИНАМИЦІ І СТАТИЦІ 500 ГРН (40 ХВ)
ОБРОБКА ГЛИБОКИХ ТРІЩИН З ПЕРЕВ’ЯЗКОЮ 500 ГРН (1 ГОДИНА)
ОБРОБКА ТРІЩИН БЕЗ ПЕРЕВ’ЯЗКИ 350 ГРН
ОБРОБКА ПРИ ТРАВМАХ НІГТЬОВИХ ПЛАСТИН (ЗА 1 ОД) 300 ГРН (1 ГОДИНА)
МЕДИЧНИЙ АПАРАТНИЙ ПЕДИКЮР (ОБРОБКА СТОПИ ТА НІГТЬОВОЇ ПЛАСТИНИ, АНТИСЕПТИК, ВИДАЛЕННЯ ПОМІРНОЇ ОРОГОВІЛОСТІ, ПОВЕРХНЕВИХ ТРІЩИН НА СТОПІ, ПІДБІР І НАНЕСЕННЯ ЗАСОБУ ПО ДОГЛЯДУ ЗА СТОПОЮ: КРЕМ, МАЗЬ, ПУДРА І ТАК ДАЛІ): 600 ГРН (1 ГОДИНА)
*ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ МЕД. ПЕДИКЮРУ (ПЛЮСУЮТЬСЯ ДОДАТКОВО ДО ЦІНИ ПОСЛУГ У СКЛАДІ ПРОЦЕДУРИ):
ОБРОБКА ГРИБКОВИХ УРАЖЕНЬ АБО ОНІХОГРИФОЗУ НІГТІВ: 250 ГРН (1 ГОДИНА)
ОБРОБКА ГЛИБОКИХ ТРІЩИН: 250 ГРН (1 ГОДИНА)
ВИДАЛЕННЯ МОЗОЛЯ (ПАПІЛЯРНИЙ/НЕЙРОФІБРОЗНИЙ/НЕЙРОСУДИННИЙ): 250 ГРН (1 ГОДИНА)
ЧАСТКОВИЙ МЕДИЧНИЙ ПЕДИКЮР (НІГТІ): 400 ГРН (1 ГОДИНА)
ЧАСТКОВИЙ МЕДИЧНИЙ ПЕДИКЮР (СТОПИ): 400 ГРН (1 ГОДИНА)
ОБРОБКА ДІАБЕТИЧНОЇ СТОПИ (СТОПА З ВРАЖЕНИМИ НЕРВОВИМИ ЗАКІНЧЕННЯМИ ТА СУДИНАМИ): 800 ГРН (1 ГОДИНА)
СКЛАДНИЙ МЕДИЧНИЙ АПАРАТНИЙ ПЕДИКЮР (МНОЖИННІ ТРІЩИНИ, ГІПЕРКЕРАТОЗ, УРАЖЕННЯ АБО ДИСТРОФІЯ НІГТЬОВИХ ПЛАСТИН АБО ШКІРИ, ОНІХОМІКОЗИ, РАНЕВА ПОВЕРХНЯ, ВКЛЮЧАЄ ПЕРЕВ’ЯЗКУ): 1200 ГРН (1 ГОДИНА)
ВИДАЛЕННЯ МОЗОЛЯ ЗА ОДИНИЦЮ (ВКЛЮЧАЄ АНТИСЕПТИК, ЩО ЗАГОЮЄ ПРЕПАРАТ І ПЕРЕВ’ЯЗКУ): 350 ГРН (1 ГОДИНА)

Профілактичні процедури проходять абсолютно стерильно

Очищене повітря в приміщенні

У центрі працюють циркулятори і бактерицидні опромінювачі закритого типу, які знезаражують повітря. Апарати в кабінетах, якими працюють спеціалісти, мають вбудовані пилососи, тому всмоктують увесь пил і алергени. Завдяки цим заходам усі пацієнти перебувають у чистому гіпоалергенному просторі.

Стерильні інструменти після кожного прийому

Ми замочуємо інструменти в ультразвукових боксах із дезінфікуючим розчином широкого спектру дії. Там інструменти повністю очищаються від будь-яких бактерій, вірусів і грибків. Далі ми промиваємо і просушуємо інструменти

Інструменти в індивідуальних крафт-пакетах

Останній етап стерилізації інструменти проходять у паровому автоклаві класу В при двох атмосферах парового тиску при температурі 134 градусів. Вони знаходяться в крафт-пакетах, у яких є індикатор, що змінює колір при повній стерилізації.

Дезінфекція кабінету після кожного пацієнта

Ми обробляємо усі поверхні в кабінеті: апарат подоскоп, крісло, тумби, лампи. Крім цього ми проводимо регулярні прибирання за допомогою дезінфікуючих засобів і спеціального інвентарю. Звичайне прибирання ми проводимо на початку і в кінці дня, а генеральне — раз на тиждень.

Поширені запитання

Можливо, тут ви знайдете відповідь на своє питання щодо профілактичних процедур

Наскільки болісно проходить медичний педикюр?

Медичний педикюр — це безболісна процедура, не потрібно її боятися

Як часто потрібно робити медичний педикюр?

Якщо нічого у ваших стопах вас не турбує, досить робити медичний педикюр один раз на 3-6 місяців.

Як часто потрібно проходити діагностику стопи для профілактики?

Здоровим людям без очевидних проблем зі стопами і опорно-руховим апаратом ми рекомендуємо проходити діагностику хоча б 1 раз на рік.

Як проходить процес вимірювання цукру за допомогою глюкометра? Це боляче? Це стерильно?

За допомогою одноразової тонкої голки спеціаліст-подолог бере маленьку краплю крові у пацієнта і поміщає на спеціальну смужку. Цю смужку він вставляє у глюкометр і через 5 хвилин отримує результат. Не бійтеся, процедура повністю стерильна і безболісна. Доросла людина навіть нічого не відчує.

Записатись у Steffany

Залиште свої дані і ми Вам перетелефонуємо

  Догляд за ніжками у Стефані

  Записатись у Steffany

  Залиште свої дані і ми Вам перетелефонуємо