Steffany

Головна | Ортоподологія і мала ортопедія у Рівному

Ортоподологія і мала ортопедія у Рівному

feet-top.jpg.pagespeed.ce.JilvJsvZbr

Ортоподологія — один із напрямів подології, що займається вивченням біомеханічних порушень стопи і нижніх кінцівок. Ортоподологія виправляє і коригує ці порушення за допомогою устілок та інших ортезів. Цей напрямок — один із ключових в нашому центрі здоров’я ніг. Все тому, що більшість проблем зі стопами з’являються через неправильне положення стоп. Воно провокує надмірний тиск або тертя на певні ділянки. Через це з’являються врослі нігті, мозолі, тріщини на п’ятах, ороговіння, біль та інші неприємні стани.

Щоб полегшити ходьбу і не допустити повернення будь-яких із цих проблем, у центрі здоров’я ніг Steffany для вас доступні послуги з ортоподологіі: діагностика стопи і виготовлення устілок, виготовлення індивідуальних силіконових ортезів і підбір спеціальних ортопедичних тренажерів із нашого магазину ортопедії.

Як зрозуміти, що у вас деформується стопа

 
 

Ортоподологія коректує положення стоп за допомогою індивідуально виготовлених коректорів і устілок. Це безопераційне лікування, яке покращує стан стопи на початкових і більш пізніх етапах деформацій.

Користуватися послугами малої ортопедії потрібно в тому випадку, коли кістки, суглоби і м’язи ще не остаточно закріпилися в неправильному положенні. Тому відстежуйте найменші симптоми у ваших ногах, аби вчасно виправити ситуацію.

Як зрозуміти, що у вас деформується стопа

 • постійно вростає ніготь;
 • на одному й тому ж місці утворюється мозоль;
 • болить плюсна (передня частина стопи), до кінця дня неможливо ходити через відчуття синця на підошві;
 • ви часто і без видимої причини підвертаєте ноги, і зміна взуття не допомагає;
 • у вас шишка на п’яті в районі задника взуття;
 • болить п’ята, ви стукаєте п’ятою при ходьбі або у вас є шпора — внутрішній шип;
 • болить одне або обидва коліна;
 • болять пальці стопи;
 • росте кісточка;
 • неможливо ходити на підборах;
 • не можете ходити без каблуків, тягне ахіллове сухожилля, болить п’ята, некомфортно ставати на ноги;
 • вагітність, набряки ніг;
 • діабет;
 • судоми, тяжкість в ногах;
 • печуть стопи;
 • ви відновлюєтеся після операції на суглобах ніг;
 • нога перестала поміщатися у взуття або болить всередині взуття;
 • біль між 3 і 4 пальцями стопи
 • ви займаєтеся спортом і постійно навантажуєте стопи бігом, стрибками;
 • ви носите берци;
 • ви довго стоїте і у вас болить хребет;
 • другий палець довший за перший

Навіть один із цих симптомів повинен стати приводом зайнятися здоров'ям своїх ніг і звернутися до подолога

Чим небезпечна деформація стопи

Зміни у формі стоп — це процеси, які тягнуть за собою небезпечні наслідки. Давайте розберемо, які саме.

Навантаження на стопи

Коли ваші стопи з якоїсь причини деформуються, ви по-іншому починаєте ставити їх при ходьбі або бігу. Навантаження нерівномірно розподіляється по поверхні стоп. У результаті якісь зони терплять сильний тиск або тертя. Через це можуть регулярно вростати нігті і через це боліти. Також один за одним можуть з’являтися мозолі і натоптиші, які теж приносять больові відчуття.

Навантаження на хребет

Стопа — частина опорно-рухового апарату. Її неправильне положення не залишається проблемою тільки нижньої частини ноги. Воно зачіпає гомілки, коліна, таз і весь хребет в цілому. Чим довше ви ігноруєте очевидні симптоми і терпите біль, тим серйозніше пошкоджується хребет.

Тому допомагати своїм стопам і організму треба якомога швидше. І зробити це можна за рахунок ортопедичних виробів.

feet-2
feet-ort-symp

Багато людей із дитячого садку впевнені у тому, що у них плоскостопість. Вони несуть цей «діагноз» все життя. Однак 97% із таких володарів плоскостопості насправді помиляються. Їх деформація називається «плоско-вальгусна стопа» — коли обидва склепіння стопи знижуються і її вісь викривляється. При такому діагнозі кістки і суглоби тільки зміщуються.

Із реальною плоскостопістю живуть 3% тих, хто заявляє про свій діагноз. У такому випадку їхні кістки вже зрослися в цьому положенні. Мала ортопедія не може працювати із плоскостопістю — це вже завдання ортопеда. Однак при плоско-вальгусній стопі мала ортопедія та ортоподологія в силах скоригувати положення стопи. У таких випадках можна і потрібно швидше братися за лікування.

Послуги малої ортопедії

Мала ортопедія виконує важливу функцію — розвантажує проблемні зони стоп за допомогою ортопедичних виробів. Устілки та коректори підтримують стопи і пальці ніг у правильному положенні і повертають підошви в здорове положення. Спеціаліст-подолог підбере вам потрібний виріб, коли проведе огляд і діагностику.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Спеціаліст-подолог проводить огляд ваших стоп, дізнається необхідну інформацію про навантаження і спосіб життя, а потім діагностує стопи в положенні стоячи і під час ходьби за допомогою спеціальних апаратів

ВИГОТОВЛЕННЯ ОРТЕЗА ЗА 1 ГРАМ

Спеціаліст-подолог виготовляє і встановлює для вас індивідуальний гелевий коректор пальців, аби повернути пальці в анатомічно здорове положення.

КІНЕЗІОТЕЙПУВАННЯ ПРИ М'ЯЗОВИХ БОЛЯХ (ЗА ОДНУ ОДИНИЦЮ ТЕЙПУ)

Спеціаліст-подолог фіксує тейпом (клейкою стрічкою) ваші стопи і гомілки у певному положенні, аби зняти навантаження із перенапружених м’язів стопи і гомілки.

ІНДИВІДУАЛЬНІ КОРИГУВАЛЬНІ УСТІЛКИ

Індивідуальні коригувальні устілки — засіб ефективної терапії деформацій нижніх кінцівок. Виготовляються за результатами комп’ютерної діагностики

ВИГОТОВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ УСТІЛОК

Устілки виготовляються після діагностики. Вони знімають больові симптоми і допомагають при лікуванні мозолів, п’яткової шпори, фасциіту, сезамоідіту, бурситу та інших больових синдромів стопи. Устілки рекомендовані для щоденного носіння людям, що зазнають навантаження на стопи

КОМП'ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА СТОП І БІОМЕХАНІКИ ХОДЬБ

Комплексний аналіз статики і динаміки ходьби пацієнта з консультацією спеціаліста і видачею результатів на руки

Ціни на послуги у Рівному

ПослугаЦінаЧас
КОНСУЛЬТАЦІЯ ПОДОЛОГА 200 ГРН (30 ХВ)
ДІАГНОСТИКА СТОПИ ТА БІОМЕХАНІКИ ХОДЬБИ (СТАТИКА, ДИНАМІКА, СКАНУВАННЯ. ВКЛЮЧАЄ КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ): 500 ГРН (30 ХВ)
ВИГОТОВЛЕННЯ ОРТОЗА (ЗА 1 Г) 50 ГРН (30 ХВ)
ВИГОТОВЛЕННЯ РОЗВАНТАЖУВАЛЬНОЇ УСТІЛКИ ПОВНЕ РОЗВАНТАЖЕННЯ (ПАРА) від 400 ГРН (1 ГОДИНА)
КОМПЬЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА СТОПИ В ДИНАМИЦІ І СТАТИЦІ 500 ГРН (40ХВ)
МЕДИЧНИЙ АКРИЛАТ (ПОВНИЙ ПРОТЕЗ) 650 ГРН (45ХВ)

Для діагностики стоп ми використовуємо спеціальну апаратуру

Щоб підібрати вам правильний ортопедичний виріб, спочатку ви проходите діагностику стоп на апаратах, які оцінюють стан вашого опорно-рухового апарату.

feet-icon-1.png.pagespeed.ce.WhrXBnLc-K
ПОДОСКОП

Що це:Спеціальна платформа, яка дозволяє оцінити стопи в положенні стоячи — у статиці

Для чого:Завдяки подоскопу можна побачити патологічні зміни стопи в статичному положенні, виміряти норми, виконати функціональні тести і завдяки цьому дати оцінку загальному стану стоп і всієї нижньої кінцівки пацієнта

Як працює:

 • 1. Ви встаєте на поверхню подоскопа.
 • 2. Підсвічені відбитки підошов відображаються у дзеркалі під поверхнею, на якій ви стоїте.
 • 3. Спеціаліст-подолог оцінює отримані
feet-icon-2.
ПЕДОБАРОГРАФ

Що це:Платформа, яка дозволяє оцінити положення стоп при ходьбі — в динаміці

Для чого:На педобарографі можна оцінити біомеханіку ходьби — подивитися, як весь опорно-руховий апарат поводиться при ходьбі, і дати точну оцінку статичним і динамічним порушенням стопи і опорно-рухового апарату

Як працює:

 • 1. Ви встаєте на мат і починаєте йти у своїй звичній манері.
 • 2. На комп’ютері відбивається схема вашої ходьби.
 • 3. Спеціаліст оцінює стан ваших стоп при ходьбі.

Після діагностики спеціаліст аналізує результати діагностики і підбирає вам індивідуальний ортопедичний виріб, який відповідає вашим анатомічним особливостям.

На прийомі подолога ви перебуваєте у стерильному приміщенні

Ви дихаєте очищеним повітрям

Повітря в приміщенні фільтрують рециркулятори і бактерицидні опромінювачі закритого типу, які знезаражують повітря. Також апарати, які працюють зі шкірою і нігтями стоп, оснащені вбудованими пилососами. Вони всмоктують весь пил і алергени прямо під час роботи і роблять повітря гіпоалергенним.

Перед вами дезінфікують кабінет

Після кожного прийому спеціалісти дезінфікують усі поверхні в кабінеті, в тому числі крісло, тумби, лампи і апарати. Бактерицидні лампи кварцують приміщення після кожного пацієнта. Також в центрі проводять регулярні прибирання: на початку і наприкінці дня проходить звичайне, а раз на тиждень — генеральне.

Поширені запитання

Прочитайте, про що запитують наші пацієнти з приводу малої ортопедії

У дитинстві мені сказали, що у мене плоскостопість. Мені потрібні ваші послуги?

Вроджена (справжня) плоскостопість і функціональна плоскостопість — це два різних діагноза. У 97% випадків при плосковальгусній стопі вдається поставити стопу в нормальне положення за допомогою устілок. Вони вирівнюють і стабілізують становище голеностопа і навіть колін, дають можливість організму виробити природну перебудову і відкоригувати положення тазостегнових суглобів і таза в цілому. Вам варто прийти на консультацію до нашого центру на діагностику. Після неї спеціаліст зможе повідомити вам, у якому стані знаходяться ваші стопи і які види корекції допоможуть полегшити ваш стан.

Я веду здоровий спосіб життя і регулярно займаюся спортом. Іноді стопи болять. Мені потрібно звертатися до вас?

Спортсмени і особливо бігуни — одна із груп ризику в області деформацій стоп. Коли стопа здорова і правильно поставлена, при фізичних навантаженнях вона амортизує хребет. Якщо ж стопа в неправильному положенні, кожен стрибок або удар об землю при бігу приходиться на весь опорно-руховий апарат. Це дуже велике навантаження. Обов'язково приходьте до нас, щоб ми виготовили вам індивідуальні устілки для правильного положення стоп, що володіють властивостями підвищеної амортизації і поглинання ударів. Такі устілки дають необхідну підтримку стопам в місцях найбільшого навантаження в залежності від виду спорту (теніс, біг, стрибки, велосипед та ін.).

Як довго потрібно носити устілки?

Все залежить від вашої ситуації і терміну, призначеного вам спеціалістом.

Записатись у Steffany

Залиште свої дані і ми Вам перетелефонуємо

  Догляд за ніжками у Стефані

  Записатись у Steffany

  Залиште свої дані і ми Вам перетелефонуємо