Шугарінг

Шугарінг — це депіляція цукровою пастою. Після такої процедури шкіра залишається гладкою кілька тижнів. Такий спосіб позбутися небажаного волосся в рази комфортніше бритви чи епілятора. Після нього не потрібно страждати від подразнень або швидкої щетини. Головне для якісного результату — щоб майстер працював пастою у правильній техніці. У Steffany ви потрапите на епіляцію цукровою пастою якраз до таких майстрів. Тепер позбутись зайвого волосся просто!

about-page

shugaring

Мінімум 3 причини робити шугарінг

circle fethercircle fether

01

Ви отримуєте абсолютно гладку шкіру

За один сеанс ви позбуваєтеся усього волосся у потрібній вам зоні. Ви одразу бачите результат, на відміну від лазерної епіляції. При цьому шкіра зберігає тривалий ефект на 2-3 тижні

circle fether

02

Волосся відростає рідше і тонше

Через кілька тижнів після шугарінгу волоски починають відростати. При цьому вони більш тонкі, м'які і не такі густі. Якщо робити цукрову депіляцію регулярно, такий ефект посилиться.

circle fether

03

Жодних подразнень, щетини, ранок

У техніки шугарінгу низька травматичність. Тому на шкірі не залишається подразнень і інших негативних наслідків, як від того ж станка для гоління. Також паста для шугарінгу гіпоалергенна.

four-boxes-1
Як проходить цукрова депіляція

Цукрова депіляція або шугарінг — досить поширений і доступний метод для позбавлення від небажаного волосся. Теоретично його можна зробити і вдома. Однак в салоні процедура буде набагато швидше, професійніше і просто комфортніше.

Етапи процедури

1

Підготовка

Щоб підготувати шкіру і волосся до цукрової пасти, їх треба знежирити. Для цього майстер обробляє зону депіляції спиртовмісним антисептиком. Потім присипає тальком.

2

Видалення небажаного волосся

Майстер наносить цукрову пасту на шкіру, захоплює все волосся і ривками видаляє їх. Паста наноситься і видаляється у напрямку росту волосся. Це не так боляче, як при восковій депіляції, яка вириває волоски проти їхнього росту.

3

Зволоження

Майстер видаляє залишки цукрової пасти і наносить на шкіру заспокійливі засоби.

Що робити до і після шугарінгу

Як підготуватися до процедури

  • Відростити волосся так, щоб довжина волосків була мінімум 0,5-0,8 мм. Цукрова паста має обволікати волосся, щоб вирвати його. Якщо волосся довше, це тільки краще — спеціально вкорочувати його не треба.
  • За день до процедури можна обробити потрібну зону скрабом або активно потерти мочалкою. Це зробить волосся більш податливими до пасти.

Що робити після процедури

  • В день процедури бажано не ходити в лазню, сауну, солярій.
  • Також у цей день краще не займатися спортом, щоб зайвий раз не терти шкіру і не травмувати її.
four-boxes-1

Поширені запитання

Почитайте відповіді на питання, які цікавлять наших клієнтів про особливості цукрової депіляції

Залежить від зони. В цілому, це досить швидкий спосіб видалення волосся, хоча воскова депіляція ще швидше. Шугарінг пахв можна зробити за 15 хвилин, шугарінг бікіні — за півгодини, шугарінг ніг повністю — за півтори години. Час залежить від довжини волосся. Якщо волоски короткі, процедура може затягнутися.

Чи можна знеболити шкіру перед процедурою шугарінгу   ?

Взагалі можна. Майстер може нанести вам анестезуючий крем на зону бікіні, підпашки, ніжки або іншу потрібну зону.

Так, точно можна. Просто скористайтеся тампоном. Тільки попереджаємо: під час критичних днів больові відчуття загострюються, тому вам може бути болючіше, ніж звичайно.

Так, звичайно! Ми проводимо шугарінг для чоловіків   . Процедура залишається такою ж. Єдиний момент: через більш широкий фолікул чоловікам зазвичай болючіше при видаленні зайвого волосся. Але якщо робити шугарінг регулярно, волосся буде вириватися все легше й легше.

Все індивідуально. Залежить від стадії діабету, залежності від інсуліну і інших чинників. Також важливо, щоб на шкірі не було пошкоджень. У деяких випадках шугарінг допускається навіть при цукровому діабеті. Запишіться на консультацію, щоб обговорити свій випадок із майстром і зрозуміти, чи підходить вам ця процедура.

Якщо майстер дотримується техніки шугарінгу і паста видаляється за ростом волосся, ризик врослих волосків мінімальний. Якщо ж ця проблема для вас уже «хронічна», у вас може бути порушена траєкторія росту волосся. Якщо основне завдання — позбутися врослого волосся, вам більше підійде лазерна епіляція.

У цьому немає необхідності. Для майстра працювати із довгим волоссям значно легше, ніж з короткими. Єдиний нюанс — через довге волосся вам може бути трохи болючіше. Тому якщо ви захочете, майстер вкоротить вам волоски до комфортної довжини прямо під час сеансу.