Безкоштовно

Спробуй лазерну епіляцію в Steffany!

Лазерна епіляція
у Steffany

Видалити небажане волосся і надовго забути про його існування хоче багато дівчат. Тільки коли вони наважуються на процедуру, стикаються із безліччю обмежень. Два тижні до процедури не засмагати, два тижні після не засмагати. А під час процедури терпіти біль, після якого на наступний сеанс вже не хочеться

Нам це теж набридло. Тому в Steffany Lazer & Cosmetology епіляцію проводять лазером нового покоління, який видаляє волосся швидко, без болю і в будь-яку пору року.

position-img-1

laser epila

Лазерна епіляція може може бути комфортною

Якщо робити її у Steffany

four-boxes-1four-boxes-1-mob

01

Повна відсутність болю

Вам не потрібно доплачувати за знеболювання — процедура і так повністю безболісна. Лазер має потужну систему охолодження. Під час сеансу ви відчуваєте просто дотики. Вони абсолютно безболісні.

four-boxes-2four-boxes-2-mob

02

Можна робити влітку

Із лазерами попереднього покоління кінець весни, літо і початок осені випадали з процедурного графіка. Зараз стільки чекати не треба. Лазер видаляє волосся на шкірі до 6-го фототипу, а це метиси і мулати. Він не боїться засмаги.

four-boxes-3four-boxes-3-mob

03

Безпечно для організму

Лазер бачить одну мішень — пігмент у волосяному фолікулі. Пігмент у шкірі, прилеглі тканини і органи йому зовсім не потрібні, і він на них ніяк не впливає. До того ж лазер не спалює, а прогріває волосся. Тому опіки виключені.

four-boxes-4four-boxes-4-mob

04

Відпочинок для душі

«Процедурний графік» звучить занадто нудно. Краще ставитися до сеансів як до міні-відпустки. Шампанське, чай, кава, музика, поговорити або помовчати - озвучте будь-яке бажання і насолоджуйтеся процесом.

Ми працюємо лазером Alma Lasers

Тому епіляція проходить так комфортно

Ми видаляємо волосся лазером Soprano Ice Baby від ізраїльської компанії Alma Lasers, яка випускає б'юті-апарати нового покоління. Їх виготовляють на заводах в Ізраїлі, Німеччині та США.

Ми вибрали для своїх салонів саме ці лазери. Тому що разом із небажаними волоссям вони руйнують стереотип про те, що лазерна епіляція — це муки та страждання.

 • Не приносить біль та неприємні відчуття під час процедури.
 • Однаково ефективно працює на світлій та смаглявій шкірі.
 • Підходить для чутливої шкіри
 • Обробляє шкіру швидше звичайного лазеру завдяки техніці InMotion — постійного руху по ділянці, де проводиться епіляція.
 • Готовий до роботи у пляжний сезон і не шкодить засмаглій шкірі.
position-img-2

epilation

Как работает лазерная эпиляция

Як працює лазерна епіляція

Перед тим, як видалити волосся лазером, варто влаштувати собі хвилинку біології і згадати циклічний обмін волосся на тілі. Наше волосся проходить різні фази свого розвитку:

1

анаген — період активного росту, який триває від 2 до 6 років;

2

катаген — перехідний період від однієї стадії до іншої;

3

телоген — період спокою, коли волосся майже непомітно для нас випадає і звільняє місце для нового активного волосся.

Природа задумала такий процес, щоб волоски натуральним чином змінювали одне одного, а ми не помічали цих змін. Якби все наше волосся на тілі «синхронізувалося», частину часу ми б ходили зовсім безволосими і чекали, коли виростуть нові волоски.

Завдання лазерної епіляції — опрацювати ті фолікули, з яких росте волосся в активній фазі. Завдяки процедурі згодом ці фолікули заростають сполучною тканиною і волосся звідти більше не росте.

Однак треба розуміти: лазер не впливає на частину волосся у фазі сну. Воно знаходиться під шкірою і його не видно на поверхні, але рано чи пізно воно почне рости. Це нормально. Тому раз на рік після повного курсу лазерної епіляції варто приходити на профілактичний сеанс.

Зона обличчя

Все лице

30 хв

740 грн

Лінія чола

15 хв

230 грн

Брови

15 хв

220 грн

Міжбрів'я

15 хв

200 грн

Скроні

15 хв

220 грн

Вуха

15 хв

220 грн

Щоки

15 хв

300 грн

Верхня губа

15 хв

210 грн

Підборіддя

15 хв

220 грн

Шия (передня і задня частина)

15 хв

450 грн

Зона рук

Руки повністю

45 хв

820 грн

Пахви

15 хв

370 грн

Руки до ліктя

30 хв

600 грн

Кисті рук + пальці

15 хв

220 грн

Пальці рук

15 хв

150 грн

Плечі

30 хв

580 грн

Передпліччя

30 хв

620 грн

Зона живота і спини

Верхня частина спини і плечі

45 хв

1010 грн

Спина

60 хв

1250 грн

Крижова область

30 хв

350 грн

Поперекова область

15 хв

560 грн

Декольте

30 хв

400 грн

Груди

30 хв

520 грн

Ореоли молочних залоз

15 хв

250 грн

Живіт

30 хв

520 грн

Біла лінія живота

15 хв

300 грн

Зона ніг

Ноги

60 хв

1730 грн

Сідниці

30 хв

740 грн

Стегна

60 хв

1000 грн

Коліна

30 хв

280 грн

Гомілки

45 хв

740 грн

Гомілки з колінами

30 хв

860 грн

Пальці ніг

15 хв

200 грн

Стопи

15 хв

220 грн

Плечі

30 хв

580 грн

Зона бікіні

Глибоке бікіні

15 хв

970 грн

Неглибоке бікіні

30 хв

640 грн

Зона лобка

30 хв

550 грн

Статеві губи

15 хв

550 грн

Складка між сідницями

15 хв

350 грн

Що буде після процедури

Наш лазер прогріває, а не випалює волосся. Тому ефект від нього трохи відрізняється. При звичайному лазері спалені волоски випадають практично відразу. Із нашим лазером волосся теж піде, але трохи по-іншому. Нехай вас не засмучує нетиповий процес, тому що все добре

Спочатку волосся залишається на місці

На другий-третій день після процедури ви можете відзначити, що волосся на зоні епіляції продовжує рости. Це нормально. Прогріті лазером волоски вже мертві, просто шкірі потрібен час на їх виштовхування.

На 10-14 день шкіра виштовхує мертве волосся

Якщо ви ніяк не будете обробляти зону епіляції після процедури, ви помітите: волоски тягнуться за рушником або мочалкою і просто випадають. Якщо ви користуєтеся станком для гоління, то незабаром відзначите, що волосся стає тонкішим. Воно починає рости острівцями — це називається «ефект гепарда». Від процедури до процедури нове волосся буде йти таким самим чином.

after

service-laser-image
service-laser-iamge

Як зберегти результат лазерної епіляції надовго

Ми б хотіли пообіцяти вам, що волосся піде раз і назавжди. Але такі гарантії — це брехня, яка суперечить біології і фізіології. Проте ми можемо порекомендувати дії, завдяки яким у вас вийде надовго зберегти результат лазерної епіляції.

1

Дотримуйтеся процедурного графіка

Ще на консультації майстер визначить, скільки процедур вам потрібно і як часто їх треба проходити. Цей графік — не рекомендація, а правило. Запізнення на 1-2 дні не вплинуть на ситуацію. А ось затримка на тиждень і більше порушить весь процес і віддалить потрібний вам ефект.

Не хвилюйтесь. Після кожної процедури ми відразу пропонуємо вам призначити дату наступного сеансу. А якщо ви не можете записатися одразу, ми нагадаємо вам про процедуру по телефону і ще раз призначимо потрібний час.

2

Дотримуйтесь усіх рекомендацій по догляду за волоссям

Після процедури майстер детально розповість вам, як доглядати за шкірою між процедурами. Найголовніше правило — не впливати на фолікул. Не треба виривати волоски пінцетом, воском або цукровою пастою. Видаляти волосся на зоні епіляції між процедурами можна тільки станком для гоління, триммерами, ножицями. Ці методи знімають волосся з поверхні, не зачіпаючи фолікули.

3

Слідкуйте за гормональним фоном

При гормональних скачках ріст волосся може активізуватися. Іноді ми бачимо, що небажане волосся може бути викликане внутрішніми проблемами із гормонами. Навіть якщо видалити волосся, внутрішні процеси в організмі будуть провокувати повторне активне зростання. Здоров'я — наш головний пріоритет. Тому в таких ситуаціях ми направляємо клієнток до вузьких спеціалістів для більш детального огляду та можливого лікування.

4

Приходьте на профілактичні сеанси

Через певний час після повного курсу лазерної епіляції ви можете помітити нові волоски. Це та сама частина волосся, яка на момент епіляції перебувала у фазі сну. Досить приходити 1 раз на рік, аби прибрати нові волоски і зберегти гладкий ефект.

epilation

service-laser-iamge

Що робити до і після процедури

Як підготуватися до лазерної епіляції

Що робити після лазерної епіляції

У день процедури краще не йти у басейн, сауну, солярій або лазню.

За 12-15 годин до процедури видаліть волосся на потрібній ділянці за допомогою станка для гоління. Якщо ваше волосся росте дуже активно, видаліть його у день процедури.

Також у день процедури не варто займатися спортом і провокувати рясне потовиділення.

У день процедури не обробляйте зону епіляції спиртовмісними засобами, лосьйонами, кремами та іншими косметичними продуктами.

Пару днів після процедури не засмагати на сонці. При цьому можна з'являтися під сонцем, якщо нанести на ділянку епіляції SPF-захист.

Зачекайте 1-2 дні після активної засмаги, щоб не нашаровувати високі температури.

Що робити після лазерної епіляції

У день процедури краще не йти у басейн, сауну, солярій або лазню.

Також у день процедури не варто займатися спортомі провокувати рясне потовиділення.

Пару днів після процедури не засмагати на сонці. При цьому можна з'являтися під сонцем, якщо нанести на ділянку епіляції SPF-захист.

item-1

Протипоказання до лазерної епіляції

Кожен випадок індивідуальний. Якщо ви впізнали себе в списку протипоказань, але дуже хочете лазерну епіляцію, приходьте на консультацію. Майстер огляне вас і збере потрібну інформацію про стан здоров'я. На підставі цього він вирішить, що робити у вашій ситуації.

Абсолютні протипоказання: коли точно не можна

 • Вагітність
 • Годування груддю
 • Онкологічні захворювання
 • Кардіостимулятор
 • Оперативні втручання на відкритому серці
 • Незагоєні рани у зоні епіляції
 • Світле безпігментне волосся — лазер просто його не побачить
 • Руде волосся або волосся з рудуватим відтінком: на жаль, рудий пігмент відштовхує лазерний промінь і не піддається видаленню

Відносні протипоказання: коли іноді можна

 • Гіпертонічна хвороба з неконтрольованими гіпертонічними кризами
 • Інсулінозалежний цукровий діабет із порушенням трофіки
 • Психоемоційна нестабільність
 • Системні захворювання: ВІЛ-інфекція, вовчак, гепатит В, С, склеродермія

Фахівці салону

Поширені запитання

Тут ви знайдете відповіді на питання про лазерну епіляцію, які найчастіше цікавлять наших клієнтів

Лазеру потрібно проникнути у волосяний фолікул і прогріти там пігмент. Якщо волосок буде підніматися над шкірою, лазер направить частину теплової енергії на нього і ви не досягнете потрібного від процедури ефекту. Тому напередодні процедури волосся треба якомога коротше видалити бритвою.

У мене швидко відростає волосся після гоління. Як мені підготуватися до процедури?

Це нормально, у кожного з нас своя швидкість росту волосся. У такому разі скористайтеся станком для гоління за 5-6 годин. Головне — аби на шкірі не було ранок. Тому що тоді цю ділянку не можна буде обробляти лазером.

Якщо зона епіляції невелика (наприклад, пахви), майстер акуратно пройдеться по ній станком для гоління перед процедурою. Але якщо ви збираєтеся робити ноги повністю, знайдіть час поголити їх заздалегідь. Це великі зони: є ризик залишити подряпини. Вони повинні встигнути зажити до процедури. Якщо ви робите піляцію у зоні обличчя, голити самостійно її не потрібно. Майстер вкоротить триммером волоски на сеансі.

На жаль, рудий пігмент відштовхує промені лазера. Тому саме лазерна епіляція вам не підійде. Але нічого страшного! Ви можете видаляти волосся за допомогою шугарингу або воскової епіляції в наших салонах.

Зачекайте мінімум 2 тижні після останньої процедури шугарингу або воску. Також хоча б пару раз видаліть волосся у потрібних зонах звичайним станком для гоління.

Особливість нашого лазера у тому, що в більшості випадків шкіра залишається без змін. У деяких випадках на шкірі з'являється легке почервоніння. Воно може пройти через 20 хвилин, а може через кілька годин. Все це в межах норми.