Давайте знайомитися!

Давайте знайомитися! Ми — мережа центрів краси і здоров'я Steffany, де на кожне ваше «хочу» знайдеться процедура. А ви — та сама дівчина, яка заслужила розслабитися і отримати якісний професійний догляд. Ви можете прийти в окремі центри Steffany за трьома напрямками:

  • б'юті, де можна зробити манікюр, зачіску, стрижку і макіяж;
  • епіляція та косметологія, де на вас чекають доглядові процедури для обличчя, тіла і видалення волосся;
  • подологія, де ми подбаємо про здоров'я ваших стоп.

Зупинимося на епіляції. У нас ви можете безболісно і в будь-яку пору року видалити волосся лазером. Або вибрати інший спосіб, який вам до душі.

Steffany на карті

four-boxes-1

01

Стерильні умови і чистота

Після кожного клієнта ми обробляємо робоче місце спеціальним дезинфікуючим розчином. Проходимося по поверхнях меблів і апарату. У сам апарат для лазерної епіляції вже вбудована внутрішня система стерилізації. Вона знаходиться у сапфіровому наконечнику і руйнує всі бактерії високими температурами. Також після кожного клієнта ми дезінфікуємо контактну частину насадки 70%-м спиртом.

four-boxes-1

02

Одноразові інструменти

Майже всі інструменти на вашому сеансі одноразові: бритва, дерев'яний шпатель, паперові воскові смужки, ватні диски, серветки, рукавички і т.д. Всі вони знаходяться у чистому просторі і готові до використання. А після закінчення сеансу майстер утилізує всі одноразові інструменти, які використовувалися на процедурі, і підготує робоче місце до наступного клієнта.

four-boxes-1

03

Фахівці за покликанням

У всіх наших фахівців від 2 до 15 років стажу роботи. У майстрів лазерної епіляції обов'язковий диплом про проходження спеціалізованого навчання, а у косметологів — диплом про медичну освіту. Також у них є медична книжка, в якій зазначаються регулярні огляди і стан здоров'я. Але найважливіше — у всіх наших майстрів є вроджена любов до людей і бажання допомогти.

four-boxes-1

04

Медичний підхід

Видалення волосся — це естетична сфера, але наш головний пріоритет — це здоров'я. Перед процедурою ми проводимо огляд клієнта і збираємо усі потрібні подробиці про стан здоров'я. Це потрібно, щоб виключити можливі протипоказання і зрозуміти, що процедура не принесе шкоди організму. Якщо ми бачимо ознаки проблеми на ранньому етапі, обов'язково направляємо до вузькоспеціалізованих лікарів.

Дипломи та сертифікати

Map

вул. Київська, 84

Time

9:00 – 20:00

зателефонувати

Житомир

Map

вул. Київська, 84

Time

9:00 – 20:00

Map

вул. Київська, 84

Time

9:00 – 20:00

Передзвоніть

Map

вул. Київська, 84

Time

9:00 – 20:00

Передзвоніть

Map

вул. Київська, 84

Time

9:00 – 20:00

Передзвоніть